Bay Residence 7C 3 Bdr Ocean View In Los Suenos
| Σπα & Ευεξία Μασάζ Τζακούζι | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Bay Residence 7C 3 Bdr Ocean View In Los Suenos Playa Herradura 186 τ.μ. Με θέα στη θάλασσα βρίσκεται ακριβώς δίπλα σε τροπικό δάσος. Punta Leona απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το διαμέρισμα.
Η πλησιέστερη παραλία βρίσκεται σε απόσταση 150 μέτρων. Parque Johannes Dankers βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ.
Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει μπαλκόνι και κουζίνα, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το Bay Residence 7C 3 Bdr Ocean View In Los Suenos διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.
Το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Το διαμέρισμα προσφέρει τζακούζι για τη μέγιστη χαλάρωση των επισκεπτών.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Antiguo Cementerio de Jaco2987 χλμ.
- Isla Palma2776 χλμ.
- Vista Guapa Surf Camp3023 χλμ.
- Herradura Bay2092 χλμ.
- Bambu3714 χλμ.
- Isla Herradura2755 χλμ.
- Chuck's Wow Surf Lessons3716 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κέπος77 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Πρόσβαση στο διαδίκτυο
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Τζακούζι
- Μασάζ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το Bay Residence 7C 3 Bdr Ocean View In Los Suenos;
Playa Herradura καθώς και Sealounge Catamaran Costa Rica βρίσκονται κοντά στο το Bay Residence 7C 3 Bdr Ocean View In Los Suenos. - ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Bay Residence 7C 3 Bdr Ocean View In Los Suenos;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Bay Residence 7C 3 Bdr Ocean View In Los Suenos στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Bay Residence 7C 3 Bdr Ocean View In Los Suenos;
Η τιμή κράτησης στο το Bay Residence 7C 3 Bdr Ocean View In Los Suenos αποτελεί 313$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το Bay Residence 7C 3 Bdr Ocean View In Los Suenos;
Το το Bay Residence 7C 3 Bdr Ocean View In Los Suenos παρέχει χώρος στάθμευσης.